Vestigingen van Zorg&Co in heel Nederland

Bekijk hier de vestigingen van Zorg&Co en bijbehorende openingstijden per locatie. Met vragen kunt u altijd contact opnemen met één van de locaties.

Zuid-Limburg

L'Ambassadeur
Business Park 108 (4e etage)
6181MA Elsloo

088-040 59 00
info@zorgenco.nl

Openingstijden: 
ma t/m vrij van 08.30u - 17.00u  

 

Noord-Limburg

Gebouw A Kamer 1.18
Garnizoenweg 3
5928 NA Venlo

Contactpersoon: Indra Thomas 
0880405910
indra.thomas@zorgenco.nl

Openingstijden:
ma, di, do en vrij van 8.30u - 16.30u
wo van 8.30u - 12.30u

 

Gelderland

Rozendaalselaan 23
6881 KZ Velp

Contactpersoon: Hurija-Kyra Poljakovic    
088-040 59 80
kyra.poljakovic@zorgenco.nl

Openingstijden:
ma t/m vrij van 8.30u tot 17.00u

Noord-Holland

Achillesstraat 108
1076 RJ Amsterdam

Contactpersoon: Emma van der Ham     
020 3795056
amsterdam@zorgenco.nl

Openingstijden:
Ma, di, woe, do van 10:00 tot 16:00

 

Noord-Brabant

Crown Business Center
Ericssonstraat 2
Unit: 20.0056
5121 ML Gilze-Rijen

Contactpersoon: Mieke Boons
06-39210699
mieke.boons@zorgenco.nl

Openingstijden:
di, wo, do en vrij van 08.30u - 17.00u

 

Zuid-Holland

Van der Valk Boumanweg 180 D, unit 1.14
Leiderdorp

Contactpersoon: Hakima Chantir
hakima.chantir@zorgenco.nl 

Openingstijden:
Dit kantoor is enkel op afspraak te bezoeken

 

Einsteinlaan 28
Rijswijk
2289 CC

Contactpersoon: Margo Ritfeld
margo.ritfeld@zorgenco.nl

 

Openingstijden:
Dit kantoor is enkel op afspraak te bezoeken

 

 

ZORG&CO