Team Zorg&Co

Dit is het team dat zich dag in dag uit inzet voor bij Zorg&Co aangesloten zzp-ers; voor hun passie, hun werk en inkomen. Daarnaast zijn zij er ook voor hulp- en zorgbehoevenden die de de beste zorg verdienen én voor zorginstellingen, om hen met flexibele arbeid uit de brand kunnen helpen wanneer de nood het hoogst is. Samen gaan zij iedere dag weer de uitdaging aan om onze leden de beste service te bieden.

Heb je een specifieke vraag voor een van onze collega's? Stuur gerust een mailtje!

Commerciële dienstverlening

Team commerciële dienstverlening


Dhr. mr. Peter Geilen

Directeur Plaza Diensten B.V.
peter.geilen@zorgenco.nl


Mw. mr. Wanda Senden

Bedrijfsjuriste
Kwaliteitsmedewerker WMO/JW
wanda.senden@zorgenco.nl


Dhr. mr. Frank van Soest

Juridisch medewerker
frank.van.soest@zorgenco.nl


Carla Simon


Elke Portheine

Communicatieadviseur
elke.portheine@zorgenco.nl


Eva de Haes

Marketing Manager
eva.de.haes@zorgenco.nl


Anique Bocken


Guy Gijsen

Facilitair Manager
guy.gijsen@zorgenco.nl


Brigitte Klinkers

Receptioniste
Administratief medewerkster
brigitte.klinkers@zorgenco.nl


Linsy Maes


Stef Aelbers

Assistent Commercieel Directeur
stef.aelbers@zorgenco.nl


Trudy Dassen

Accountmanager Limburg
trudy.dassen@zorgenco.nl


Michael Visser

Accountmanager Zuid en Midden-Limburg
michael.visser@zorgenco.nl


Robert Schwab

Accountmanager Gelderland en Limburg
robert.schwab@zorgenco.nl


Kyra Zenden

Accountmanager Jeugd
kyra.zenden@zorgenco.nl


Maria Garcia

Management Assistente
Projectcoördinator
maria@zorgenco.nl


Christel Goossens


Ellen Jansen

Opleidingscoördinator Academie
ellen.jansen@zorgenco.nl

Financiële dienstverlening

Team financiële dienstverlening 


Nicole Heinrich

Financieel medewerker
nicole.heinrich@zorgenco.nl


Marc Lotz

Financieel medewerker
marc.lotz@zorgenco.nl


Rosie Kicken

Financiële Administratie
rosie.kicken@zorgenco.nl


Miranda Hoedemakers

Administratief medewerker
miranda.hoedemakers@zorgenco.nl


Liliane van de Berg

Administratief medewerker
liliane.van.de.berg@zorgenco.nl


Paul Zusterzeel

Plaza Financiële Diensten
Fiscalist
paul.zusterzeel@zorgenco.nl


Mark Solberg

Plaza Financiële Diensten
Boekhouder
mark.solberg@zorgenco.nl

ZORG&CO