Team Zorg&Co

Dit is het team dat zich dag in dag uit inzet voor bij Zorg&Co aangesloten zzp-ers; voor hun passie, hun werk en inkomen. Daarnaast zijn zij er ook voor hulp- en zorgbehoevenden die de de beste zorg verdienen én voor zorginstellingen, om hen met flexibele arbeid uit de brand kunnen helpen wanneer de nood het hoogst is. Samen gaan zij iedere dag weer de uitdaging aan om onze leden de beste service te bieden.

Heb je een specifieke vraag voor een van onze collega's? Stuur gerust een mailtje!

Commerciële dienstverlening

Team commerciële dienstverlening


Dhr. mr. Peter Geilen

Directeur Plaza Diensten B.V.
peter@zorgenco.nl


Mw. mr. Wanda Senden

Bedrijfsjuriste
Kwaliteitsmedewerker WMO/JW
wanda@zorgenco.nl


Dhr. mr. Frank van Soest

Juridisch medewerker
frank@zorgenco.nl


Mw. Carla Simon


Dhr. Guy Gijsen

Facilitair Manager
guy@zorgenco.nl


Mw. Elke Portheine

Communicatieadviseur
elke@zorgenco.nl


Mw. Eva de Haes

Marketing Manager
eva@zorgenco.nl


Mw. Anique Bocken

Trajectmanager 
anique@zorgenco.nl


Mw. Brigitte Klinkers

Receptioniste
Administratief medewerkster
brigitte@zorgenco.nl


Mw. Linsy van Glabbeeck


Mw. Lizette Lumens

Allround Administratief Medewerkster
lizette@zorgenco.nl


Dhr. Stef Aelbers

Assistent Commercieel Directeur
stef@zorgenco.nl


Mw. Trudy Dassen

Accountmanager Limburg
trudy@zorgenco.nl


Mw. Indra Thomas

Accountmanager Noord- en Midden-Limburg
indra@zorgenco.nl


Dhr. Michael Visser

Accountmanager Zuid en Midden-Limburg
michael@zorgenco.nl


Mw. Ghariba Azzaoui

Accountmanager Zuid-Holland
ghariba@zorgenco.nl


Mw. Yasmine Hazza

Accountmanager Amsterdam e.o.
yasmine@zorgenco.nl


Dhr. Robert Schwab

Accountmanager Gelderland en Limburg
robert@zorgenco.nl


Mw. Kyra Zenden

Accountmanager Jeugd
kyra@zorgenco.nl


Mw. Anita Koenen

Manager Thuiszorg (CAZZ)
anita.koenen@zorgenco.nl


Mw. Hilde Aelbers

Medewerker Cliëntadministratie
hilde@zorgenco.nl


Mw. Helmy Bos

Medewerker Cliëntadministratie
helmy@zorgenco.nl


Mw. Maria Garcia

Management Assistente
Projectcoördinator
maria@zorgenco.nl


Mw. Ellen Jansen

Opleidingscoördinator Academie
ellen@zorgenco.nl


Mw. Petra Rademacher

Office Manager Heerlijk Hulp
petra@zorgenco.nl


Mw. Christel Goossens

Zorg&Co Academie
christel@zorgenco.nl

Financiële dienstverlening

Team financiële dienstverlening 


Dhr. Roger Wouters

Directeur ADZ B.V.
roger@zorgenco.nl


Mw. Nicole Heinrich

Financieel medewerker
nicole@zorgenco.nl


Dhr. Marc Lotz

Financieel medewerker
marc@zorgenco.nl


Mw. Miranda Hoedemakers

Administratief medewerker
miranda@zorgenco.nl


Mw. Rosie Kicken

Financiële Administratie
rosie.kicken@zorgenco.nl


Mw. Liliane van de Berg

Administratief medewerker
liliane@zorgenco.nl


Dhr. Paul Zusterzeel

Plaza Financiële Diensten
Boekhouder
paul.zusterzeel@zorgenco.nl


Dhr. Mark Solberg

Plaza Financiële Diensten
Boekhouder
mark.solberg@zorgenco.nl

Cliëntenraad

Team cliëntenraad -   De clientenraad komt vier keer per jaar bij elkaar om het beleid te bespreken. 


Jos Ubachs


Nicole Schols

ZORG&CO