Team Zorg & Co

Even voorstellen

Heeft u een specifieke vraag? Dan kunt u hier altijd iemand vinden die uw vraag zeker kan beantwoorden!

Stuurt u een van onze collega's een mailtje?

Commerciële dienstverlening

Team commerciële dienstverlening


Dhr. mr. Peter Geilen

Directeur Plaza Nederland B.V.
peter@zorgenco.nl


Mw. Trudy Dassen

Sales & Ledenactiviteiten
trudy@zorgenco.nl


Mw. mr. Wanda Senden

Juriste & Coordinator Welzijn
wanda@zorgenco.nl


Dhr. Guy Gijsen

Zzp coördinator
guy@zorgenco.nl


Mw. Hilde Aelbers

Agendabeheer & planning
hilde@zorgenco.nl


Dhr. mr. Frank van Soest

Juridisch medewerker
frank@zorgenco.nl


Mw. Elke Portheine

Marketing & Communicatie
elke@zorgenco.nl


Mw. Anique Bocken

Marketing & Communicatie
anique@zorgenco.nl


Mw. Linsy van Glabbeeck


Mw. Elmy Kroeg

Coördinator Thuiszorg
elmy@zorgenco.nl


Mw. Indra Thomas

Accountmanager Noord- en Midden-Limburg
indra@zorgenco.nl


Mw. Brigitte Klinkers

Receptie en administratief medewerker
birgitte@zorgenco.nl


Mw. Anita Koenen - Jansen

Zorgcoördinator
anita@zorgenco.nl


Mw. Maria Garcia

Projectcoördinator woonzorglocaties en managementassistente Peter Geilen
maria.garcia@zorgenco.nl


Mw. Mieke Boons

Accountmanager Noord-Brabant
mieke.boons@zorgenco.nl


Mw. Eva de Haes


Hurija-Kyra Poljaković

Accountmanager Gelderland
Kyra.poljakovic@zorgenco.nl


Mw. Emma van der Ham

Accountmanager Amsterdam
emma.vander.ham@zorgenco.nl

Financiële dienstverlening

Team financiële dienstverlening 


Dhr. Roger Wouters

Directeur ADZ B.V.
roger@zorgenco.nl


Mw. Nicole Heinrich

Financiële Administratie
nicole@zorgenco.nl


Mw. Rosie Kicken

Financiële Administratie
rosie.kicken@zorgenco.nl


Dhr. Marc Lotz

Financiële Administratie
marc@zorgenco.nl


Mw. Helmy Bos

Financiële Administratie
helmy.bos@zorgenco.nl

Cliëntenraad

Team cliëntenraad -   De clientenraad komt vier keer per jaar bij elkaar om het beleid te bespreken. 


Jos Ubachs


Nicole Schols

ZORG&CO