Medewerkers

Even voorstellen: het team Zorg&Co

Hier vindt u het team: Commerciële dienstverlening van Zorg&Co.
Heeft u een specifieke vraag? Dan kunt u hier altijd iemand vinden die uw vraag zeker kan beantwoorden! Stuurt u een van onze collega's een mailtje?

Dhr. mr. Peter Geilen
Directeur Plaza Nederland B.V.
peter@zorgenco.nl 

  

Mw. Trudy Dassen
Sales & Ledenactiviteiten
trudy@zorgenco.nl

Mw. mr. Wanda Senden
Juriste & Coordinator Welzijn
wanda@zorgenco.nl

Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers

Dhr. Guy Gijsen
Zzp coördinator
guy@zorgenco.nl

Mw. Hilde Aelbers
Agendabeheer & planning
hilde@zorgenco.nl
Dhr. mr. Frank van Soest
Juridisch medewerker
frank@zorgenco.nl
Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers

Mw. Elke Portheine
Marketing & Communicatie
elke@zorgenco.nl

Mw. Anique Bocken
Marketing&Communicatie
anique@zorgenco.nl

Mw. Linsy van Glabbeeck
Receptie
linsy@zorgenco.nl

 

Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers

Mw. Elmy Kroeg
Coördinator Thuiszorg
elmy@zorgenco.nl

Mw. Indra Thomas
Accountmanager
Noord-en Midden Limburg
indra@zorgenco.nl
Mw. Brigitte Klinkers
Receptie en administratief medewerker
brigitte@zorgenco.nl

 

Mw. Anita Koenen - Jansen
Zorgcoördinator
anita@zorgenco.nl
Mw. Angelique Camps
Beheer Zorg&Co Academie
angelique@zorgenco.nl

Mw. Maria Garcia
Accountmanager Amsterdam
maria.garcia@zorgenco.nl

  
Mw. Mieke Boons
Accountmanager Noord-Brabant
mieke.boons@zorgenco.nl
  

 

 

 

 

 

 

Financiële dienstverlening 

Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers
 

Dhr. Roger Wouters
Directeur ADZ B.V.
roger@zorgenco.nl

 Mw. Nicole Heinrich
Financiele Administratie
nicole@zorgenco.nl
Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers

Mw. Rosie Kicken
Financiele Administratie
rosie.kicken@zorgenco.nl

Dhr. Marc Lotz
Financiele Administratie
marc@zorgenco.nl

Mw. Helmy Bos
Financiele Administratie
helmy.bos@zorgenco.nl

Zorg&Co logo
Zorg&Co

Copyright © Zorg&Co 2019 | Alle rechten voorbehouden

Designpro.nl | Z-IM.nl | Site-Index | Sitemap | Privacybeleid | Cookieverklaring