Tekst

Let op: Nieuw privacybeleid

Zorg&Co hanteert per 25 mei 2018 een nieuw privacybeleid.

Bekijken

Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers

Team Zorg&Co

Commerciële dienstverlening

Dhr. mr. Peter Geilen
Directeur Plaza Nederland B.V.
peter@zorgenco.nl 

  

Mw. Trudy Dassen
Sales & Ledenactiviteiten
trudy@zorgenco.nl

Mw. mr. Wanda Senden
Juriste & Coordinator Welzijn
wanda@zorgenco.nl

Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers

Dhr. Guy Gijsen
Zzp coördinator
guy@zorgenco.nl

Mw. Hilde Aelbers
Agendabeheer & planning
hilde@zorgenco.nl
Dhr. mr. Frank van Soest
Juridisch medewerker
frank@zorgenco.nl
Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers

Mw. Elke Portheine
Marketing & Communicatie
elke@zorgenco.nl

Mw. Anique Bocken
Marketing&Communicatie
anique@zorgenco.nl

Mw. Linsy van Glabbeeck
Receptie
linsy@zorgenco.nl
Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers

Mw. Elmy Kroeg
Coördinator Thuiszorg
elmy@zorgenco.nl

Mw. Indra Thomas
Accountmanager
Noord-en Midden Limburg
indra@zorgenco.nl
Mw. Brigitte Klinkers
Receptie en administratief medewerker
brigitte@zorgenco.nl

 

 
Mw. Anita Koenen - Jansen
Zorgcoördinator
anita@zorgenco.nl
Mw. Angelique Camps
Zorginnovatie
angelique@zorgenco.nl
 

 

Financiële dienstverlening 

Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers
 

Dhr. Roger Wouters
Directeur ADZ B.V.
roger@zorgenco.nl

 Mw. Nicole Heinrich
Financiele Administratie
nicole@zorgenco.nl
Zorg&Co logo
Zorg&Co
Medewerkers
 
Mw. Netty Nelissen
Financiele Administratie
netty@zorgenco.nl
Dhr. Marc Lotz
Financiele Administratie
marc@zorgenco.nl
 
Zorg&Co logo
Zorg&Co
Tekst

Let op: Nieuw privacybeleid

Zorg&Co hanteert per 25 mei 2018 een nieuw privacybeleid.

Bekijken

Zorg&Co logo
Zorg&Co

Copyright © Zorg&Co 2018 | Alle rechten voorbehouden

Designpro.nl | Z-IM.nl | Site-Index | Sitemap | Privacybeleid